درباره شرکت …
شرکت مهندسی نوین پندار مفتخر است اعلام دارد فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۷۶ به اتفاق جمعی از متخصصین و مهندسین داخل و خارج از کشور جهت ارائه خدمات نرم افزاری و سخت افزاری به موسسات و سازمانهای دولتی و غیر دولتی آغاز کرده است و در این مدت با تلاش بی شائبه خود موفق به تولید نرم افزارهای مختلف و ارائه خدمات گوناگون شده است.
در همین راستا این شرکت تلاش نموده تا در زمینه E-Commerce نیز فعالیت خود را گسترش داده و بانک نرم افزاری جامعی را بصورت یک فروشگاه مجازی اینترنتی برای تمام علاقمندان ایجاد نماید. سایت  www.NPShop.net  حاصل این تلاش است و امیدواریم بتوانیم با همکاری شما و با ( استفاده از نظرات و پیشنهادات شما عزیزان این فروشگاه مجازی را هر چه پربار تر، جامع تر، تخصصی تر و در عین حال جذاب تر ارائه نماییم.
این شرکت در زمینه های مختلفی فعالیت کرده است که به خلاصه ای از آنها بصورت تیتر وار و جهت آشنایی شما عزیزان اشاره می نماییم :
تولید کاملترین مجموعه نرم افزاری با نام تجاری لرد ( Lord Of Softwares )
طراحی و تولید نرم افزارهای چند رسانه ای
برگردان فارسی نرم افزارهای آموزشی و کمک آموزشی
برگردان فارسی نرم افزارهای شبیه ساز و بازیهای رایانه ای
طراحی و تولید نرم افزار انتخاب رشته
تاسیس بزرگترین بانک و سایت نرم افزاری در کشور
طراحی صفحات وب
ارائه خدمات شبکه
هدف ما ایجاد چشم اندازی روشن در محدوده فعالیت های بی وقفه اعضای شرکت می باشد و امید است بتوانیم با ایجاد راهکارهای نوین و ارائه اندیشه های نو در ارتقاء کیفیت تولید نرم افزارهای داخلی و ایجاد زمینه رقابت در بین شرکتهای تولید کننده نرم افزار، آنها را به تولید نرم افزارهای جامع تر و با کیفیت بالاتر ترغیب نماییم.
ایرانی آباد و آزاد آرزوی همه ماست، پس بیایید آن را با دستان خود بسازیم.